Nový život? Ano i ne...

29. srpna 2008 v 8:00 | Trinity
Je tu další část a já doufám, že čtete, jinak na konci drobná anketa...

Vlastně jsem na něco zapomněla, Will si pamatoval jednu věc o slibu, byl o Oxfordu, proto tenkrát, když se rozhodoval na jakou vysokou půjde, Oxford vyhrál, vlastně, zajímalo ho co se stane když tam půjde, to ho nejvíce ovlivnilo… Další věc byl obor, obor vybral z části kvůli Mary, mamince a také údajné záchraně světa, před dvěma roky věřil, že vybuduje Nebeskou republiku, ne, Nebeský svět… Studuje psychologii… Patří mezi osm vyvolených, kteří se dostali do ročníku. Tento obor vyžaduje plné soustředění, píli a hlavně chtít být dobrým psychologem. A to Will chce! Kvůli Mary si to vybral, protože ona je vlastně psycholožka a jemu se ta práce strašně líbí. Kvůli mamince proto, že když se rozhodoval, ona žila a věřil, že když bude vzdělaný, tak mamince dokáže pomoci. Jenže tehdy, když jeli do ústavu ve Skotsku mamince oznámit, že ho přijali, dozvěděli se, že se jí v krvi uvolnila sraženina a zacpala jí srdce, umřela. Willa to tehdy hrozně ranilo, ale na druhou stranu věřil, nebo doufal, že pomůže jiným, že nikdo už podobně neumře… V jeho třídě bylo tedy osm dětí, no dětí spíš dospělých, tři holky - Lucy, Nora a Nataly. Doplňovalo je pět kluků - Will, Matt, Tyler, Saimon a Oliver. Každý z nich ale studoval jiný podobor. Will vzhledem ke své mamce studoval duševní poruchy a psychické bloky. Nesmírně zajímavé.
Co se týče kamarádů tak Will přece jen trávil hodně času se svými spolužáky. Jeho nejlepší kamarád je Matt, s ním tráví nejvíce času. Matt chodí s Norou, podle Mary je to ideální pár, taky se prý podle ní někdy vezmou a budou pár zamilovaných psychoušů. I když to byl název spíš pro klienta psychologa než pro psychologa, tak přesto jim Mary tak říkala, obzvlášť těm dvěma… Willovi ne. I když jako psychologa si ho nikdy představit nedovedla. Ale nikdy mu to neřekla, co se týkalo jí, jako Mary, ona jen nerada opouštěla fyziku. Při pomyšlení na fyziku se jí vracely všechny vzpomínky, na události před čtyřmi lety. A taky něměla co zkoumat, Prach prozkoumala důkladně tenkrát a nevěděla co jiného má zkoumat, bylo to pro ni těžké. Vlastně Prach byla jedna velká otázka, pro ostatní, pro Mary ne, ona ho prozkoumala důkladně, ale výsledek nepublikovala. Věděla, že ji nikdo nikdy nerozluští, bylo to ale takhle dobře.
Tenkrát když se vrátili do tohoto světa, se Mary musela skrývat, protože když Willa nenápadně v přestrojení poslala do ústavu, zjistil, že na dveřích visí její fotka s informací, že ji hledají. Proto tehdy Mary vybrala všechny peníze a v tichosti prodala dům, nechala se přejmenovat na Mary Malonovou, to -e-, které vypustila bylo vcelku osudné, protože týden po tom, co si vyzvedla nové doklady, s fotkou na kterých měla blonďaté vlasy (oproti původním černým) a zelené oči (normálně má hnědé) ji zastavilo hejno agentů, kteří ji měli za onu fyzičku, která falšuje doklady a ničí vybavení… Naštěstí se z toho vykroutila. Tehdy s ní naštěstí Will nebyl. Jeho problém s identitou byl jiný…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama